O kancelarii: 

           Kancelaria Radcy Prawnego Pauliny Jesionek w Starachowicach jest firmą prawniczą oferującą szeroki wachlarz usług z zakresu pomocy prawnej.

           Paulina Jesionek jest radcą prawnym od 2007r. Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi prawnej zdobywała od 2002r, jako pracownik jednej z wiodących w województwie świętokrzyskim kancelarii – Kancelarii Adwokackiej i Radców Prawnych Star – Lex s.c. w Starachowicach.

            Kancelaria świadczy obsługę prawną wszelkich podmiotów gospodarczych, osób fizycznych oraz jednostek samorządu terytorialnego i urzędów państwowych.

             Obsługa prawna świadczona jest poprzez osobisty kontakt z Klientem, jak również w formie e-Kancelarii, co daje możliwość udzielania pomocy prawnej szybko i bez ograniczenia zasięgu terytorialnego.

            Zasadami wiodącymi w Kancelarii są: profesjonalizm, należyta staranność, indywidualne podejście do Klienta i jego sprawy oraz przestrzeganie zasady etyki zawodowej.  

            Korzystając z usług kancelarii Pauliny Jesionek mają Państwo pewność, iż wasza sprawa będzie priorytetową, a pomoc zostanie udzielona w możliwie najktrótszym czasie.